• Malatya-4 °C
  • Ankara0 °C
  • İzmir7 °C
  • İstanbul7 °C
  • Elazığ-5 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eğitim Semineri Ve Kültür Gezisi
10 Eylül 2017 Pazar Saat 13:29

Eğitim Semineri Ve Kültür Gezisi

Hür İşçi Sendikaları Federasyonu’na bağlı Bayrak Radyo Televizyon Kurumu Çalışanları Sendikası üyelerinden oluşan 26 kişilik bir heyet, Türkiye Metal İşçileri Sendikası’nın İstanbul’da düzenleyeceği eğitim semineri ile kült

Hür İşçi Sendikaları Federasyonu’na bağlı Bayrak Radyo Televizyon Kurumu Çalışanları Sendikası üyelerinden oluşan 26 kişilik bir heyet, Türkiye Metal İşçileri Sendikası’nın İstanbul’da düzenleyeceği eğitim semineri ile kültür gezisine katılacak.

İstanbul’a gitmek üzere yarın sabah adadan ayrılacak olan heyette Hür-İş Genel Başkanı Ahmet Çaluda da yer alacak.

Sendikadan yapılan açıklamaya göre, iş güvenliği ve işçi sağlığını konu alacak eğitim seminerinde, “sosyal güvenlik uygulamalarında son gelişmeler, taşeronların yarattığı sorunlar, örgütlenme, toplu iş sözleşmeleri ve iş stresi yöntemleri” konuşulacak.

Heyet, eğitim semineri sonrasında kültür gezileri kapsamında İstanbul’un tarihi yerlerini de gezecek ve 15 Eylül’de adaya dönecek.

Öte yandan Hür-İş Genel Başkanı Ahmet Çaluda, Genel Başkan Yardımcısı Salih Sakallı ve Mali Sekreter Süleyman Çakır, 12 ve 13 Eylül’de Balıkesir’de TÜRK-İŞ İl Temsilcileri ve Şube Başkanları Eğitimi’ne de katılacak.

Bu haber toplam 41 defa okunmuştur
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÜLKE GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Kıbrıs İnternet Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım & Tasarım : Doğru Ajans